Computer table Trieste, white, lacquer , MDF, 120x55x75.5cm
ID: 2000001057476
Discount 40 %
€209.40
€349.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Color: | White |
| Height: | 77.5 cm |
| Width: | 55 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 27.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский