Desk Dolce, walnut, 123x72x75cm
ID: 2000000973654
€390.00
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Brown |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 72 cm |
| Length: | 123 cm |
| Weight: | 43 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский