Desk Dolle, 117x57x76cm
ID: 2000000973678
€299.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Color: | Black |
| Height: | 76 cm |
| Width: | 57 cm |
| Length: | 117 cm |
| Weight: | 27 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский