Doormat Cheetah, 38.5x75x2cm
ID: 8714982195129
Discount 30 %
€10.43
€14.90
Product details
Product details
| Material: | Coco coir |
|---|---|
| Material: | Rubber |
| Color: | Brown |
| Height: | 2 cm |
| Width: | 38.5 cm |
| Length: | 75 cm |
| Weight: | 1.7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский