Doormat cocos L, 44.5x74.5x1.1cm
ID: 8714982010880
€7.90
Product details
Product details
| Material: | Coco coir |
|---|---|
| Material: | Rubber |
| Color: | Brown |
| Height: | 1.1 cm |
| Width: | 44.5 cm |
| Length: | 74.5 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский