Floor lamp Narro I, H132cm, D43cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000001124161
Bulbs are not included.
€109.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Material: | Ceramic |
| Height: | 132 cm |
| Width: | 43 cm |
| Length: | 43 cm |
| Weight: | 14.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский