Floor lamp Rade opal white/brass color, H170cm, D30cm, G9x5 5W(MAX)
ID: 2000001111062
€119.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | Brass |
| Height: | 170 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 30 cm |
| Weight: | 7.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Rokko 6, blue/chrome color, H45-135cm, D75 cm, E14, 6x40W(MAX)
14 cm 75 cm 75 cm
€124.00
€155.00
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский