Cup with saucer Bell, H5.6cm, D9.5cm, D14.6cm, 270ml
ID: 4025621605034
€17.95
Product details
Product details
| Material: | Porcelain |
|---|---|
| Color: | White |
| Height: | 5.6 cm |
| Width: | 9.5 cm |
| Length: | 9.5 cm |
| Volume: | 270 ml |
| Weight: | 0.38 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский