Mug Strata, white, 110ml, H6.1x7.8x6.1cm
ID: 3560231045883
€2.50
Product details
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Color: | White |
| Height: | 6.1 cm |
| Width: | 6.1 cm |
| Length: | 7.8 cm |
| Volume: | 110 ml |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский