Teapot with filter Bec, glass/steel, 800ml, H14x15.5x11.5cm
ID: 3560239707172
€11.90
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Height: | 14 cm |
| Width: | 11.5 cm |
| Length: | 15.5 cm |
| Volume: | 800 ml |
| Weight: | 0.42 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский