Coffe cup with saucer Happy, 200ml, D11.5cm H5.5cm
ID: 4250255858390
€22.95
Product details
Product details
| Material: | Porcelain |
|---|---|
| Color: | White |
| Height: | 5.5 cm |
| Width: | 11.5 cm |
| Length: | 11.5 cm |
| Volume: | 200 ml |
| Weight: | 0.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO fiftyeight products |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Zarra, yellow, rotatable 360 degrees, H87x70x96cm, seat height 45cm
87 cm 96 cm 70 cm
€179.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский