Chair Janze Rattan, 56x59x86cm
ID: 2000001022788
Discount 40 %
€156.00
€260.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Color: | Black |
| Height: | 86 cm |
| Width: | 56 cm |
| Length: | 59 cm |
| Weight: | 9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский