Chair Laaxiom, hazelnut/white color, aluminium/textilene, H89x60x57cm
ID: 3560234681842
€85.00
Product details
Product details
The frame of the chair is treated with an anti-corrosive epoxy coating. The chair is protected against discolouration by the coating. The chairs are stackable for easy storage.
| Material: | Aluminium |
|---|---|
| Material: | Textilene |
| Color: | Taupe |
| Height: | 89 cm |
| Width: | 57 cm |
| Length: | 60 cm |
| Seat height: | 47 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Fabric: | Polyester/PVC |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский