Brandy glass, 400ml, H13.8cm, D9.7cm
ID: 8581782375729
€3.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 13.8 cm |
| Width: | 9.7 cm |
| Length: | 9.7 cm |
| Volume: | 400 ml |
| Weight: | 0.25 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский