Burgundy glass Charisma, 720ml, H24.5cm, D9.5cm
ID: 8581782088872
€4.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 24.5 cm |
| Width: | 9.5 cm |
| Length: | 9.5 cm |
| Volume: | 720 ml |
| Weight: | 0.44 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO Home Elegance |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский