Champagne glass Noelle, grey, 175ml, H25cm, D7cm
ID: 4025621581161
€12.50
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Grey |
| Height: | 25 cm |
| Width: | 7 cm |
| Length: | 7 cm |
| Volume: | 175 ml |
| Weight: | 0.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский