Red wine glass Stella grey, H22cm D8.5cm, 350ml
ID: 2000001013533
€6.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Grey |
| Height: | 22 cm |
| Width: | 8.5 cm |
| Length: | 8.5 cm |
| Volume: | 250 ml |
| Weight: | 0.21 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO Home Elegance |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский