Tumbler Florian Lucent blue dof, 375ml, H11.3x D7cm
ID: 8004360095241
Discount 30 %
€3.85
€5.50
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 11.3 cm |
| Width: | 7 cm |
| Length: | 7 cm |
| Volume: | 375 ml |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский