Water glass, golden, H10.5, D8-9.5 cm, 450ml
ID: 2000000929354
€4.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 10.5 cm |
| Width: | 8 cm |
| Length: | 8 cm |
| Volume: | 450 ml |
| Weight: | 0.21 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO Home Elegance |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский