Wine glass Moluna, black, 500ml, H22cm, D9.5cm
ID: 4066076367153
€8.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Black |
| Height: | 22 cm |
| Width: | 9.5 cm |
| Length: | 9.5 cm |
| Volume: | 500 ml |
| Weight: | 0.22 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский