Jewellry holder Wild Romance, white/gold color, H31x20x20cm
ID: 3560233005830
€17.50
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | PVC |
| Material: | Polyester |
| Material: | Steel |
| Color: | White |
| Color: | Gold |
| Height: | 31 cm |
| Width: | 20 cm |
| Length: | 20 cm |
| Weight: | 1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский