Decorative box for 5 watches Calella, 30x11x7.5cm
ID: 2000001145456
€19.90
Product details
Product details
| Material: | Eco leather |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Glass |
| Height: | 7.5 cm |
| Width: | 11 cm |
| Length: | 30 cm |
| Weight: | 0.88 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Electric recliner/rocking chair Hohenberg, brown, rotatable 210 degrees, H84-106x96x105-170cm
106 cm 96 cm 170 cm
€359.00
Recliner/ rocking chair Oforsen, taupe, manually adjustable, H100cm 100x150x112cm, seat high 52 cm
100 cm 150 cm 112 cm
€369.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский