Mirror Sun Jane, rattan, D58cm
ID: 3560238911037
Discount 60 %
€10.80
€27.00
Product details
Product details
| Material: | Mirror glass |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Color: | Gold |
| Height: | 58 cm |
| Width: | 2 cm |
| Length: | 58 cm |
| Weight: | 1 kg |
| Shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский