Napkin holder Nap, silver/black, 20.5x20cm H7.5cm
ID: 8430306274737
Discount 30 %
€13.93
€19.90
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Silver |
| Height: | 7.5 cm |
| Width: | 20 cm |
| Length: | 20.5 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский