Pouf Mariola A, blue/grey, H45cm, D48cm
ID: 2000001087220
€69.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Blue |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 48 cm |
| Length: | 48 cm |
| Weight: | 6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский