Photo frame Golden, 10x15cm, H19.2x14.2x2cm
ID: 3560234524323
€4.95
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 15 cm |
| Width: | - |
| Length: | 10 cm |
| Weight: | 0.22 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский