Photo frame Karvilla, golden, 10x15cm
ID: 2000001061237
€13.95
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Gold |
| Height: | - |
| Width: | 15 cm |
| Length: | 10 cm |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Photo frame Martin, gold tone/zinc alloy, 21.9x16.7x2cm, photo 10x15cm
21.9 cm 16.7 cm 2 cm
€11.55
€16.50
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский