Photo frame Parelly 105, silver tone, 10x15cm
ID: 2000001097052
Discount 50 %
€2.98
€5.95
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Silver |
| Height: | 15 cm |
| Width: | - |
| Length: | 10 cm |
| Weight: | 0.16 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский