Pouf Mariola B, brown/beige, H45cm, D48cm
ID: 2000001097939
€69.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Taupe |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 48 cm |
| Length: | 48 cm |
| Weight: | 6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский