Stool Peppo Lounge, yellow, H41xD76cm
ID: 4025621873716
Discount 40 %
€347.40
€579.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Yellow |
| Height: | 41 cm |
| Width: | 76 cm |
| Length: | 76 cm |
| Weight: | 11 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский