Pouf with storage Lailly Round, perl color, velvet, D60cm H42cm
ID: 2000001140543
€129.00
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Height: | 42 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 10 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский