Stool Fluffy, grey, 37x37x45cm
ID: 2000000850634
Discount 20 %
€28.80
€36.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Metal |
| Color: | Grey |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 37 cm |
| Length: | 37 cm |
| Weight: | 2.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский