Stool with dtorage container Mushroom 14B, green color, H43xD45.5cm
ID: 2000001122143
€69.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Green |
| Height: | 43 cm |
| Width: | 45.5 cm |
| Length: | 45.5 cm |
| Weight: | 5.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский