Recliner chair Helipe, grey velvet, H103-76x64x84-135cm, seat H48cm
103-76 cm 64 cm 84-135 cm
€259.00
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Grey |
| Height: | 92-108 cm |
| Width: | 80 cm |
| Length: | 90-170 cm |
| Seat height: | 46 cm |
| Weight: | 39 kg |
| Fabric: | Velvet |
| Manufacturer: | ALANDEKO |