Recliner chair Helipe, grey velvet, H103-76x64x84-135cm, seat H48cm
103-76 cm 64 cm 84-135 cm
€259.00
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Taupe |
| Height: | 100 cm |
| Width: | 112 cm |
| Length: | 150 cm |
| Seat height: | 52 cm |
| Weight: | 62 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |