Recliner chair Helipe, grey velvet, H103-76x64x84-135cm, seat H48cm
103-76 cm 64 cm 84-135 cm
€259.00
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Plywood |
| Material: | Wood |
| Color: | Green |
| Height: | 105 cm |
| Width: | 95 cm |
| Length: | 170 cm |
| Seat height: | 42.5-57 |
| Armrest height: | 57 cm |
| Weight: | 39.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |