Recliner chair Helipe, grey velvet, H103-76x64x84-135cm, seat H48cm
103-76 cm 64 cm 84-135 cm
€259.00
The seat rotates 180 degrees.
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Metal |
| Color: | Brown |
| Height: | 106 cm |
| Width: | 101 cm |
| Length: | 168 cm |
| Seat height: | 50 - 57 cm |
| Armrest height: | 59 - 73 cm |
| Weight: | 46.9 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |