Recliner chair Helipe, grey velvet, H103-76x64x84-135cm, seat H48cm
103-76 cm 64 cm 84-135 cm
€259.00
Discover the product's functionality in the video: https://youtube.com
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Green |
| Height: | 105 cm |
| Width: | 78 cm |
| Length: | 156 cm |
| Seat height: | 44 - 59 cm |
| Armrest height: | 54 - 67 cm |
| Weight: | 39.6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |