Recliner chair Helipe, grey velvet, H103-76x64x84-135cm, seat H48cm
103-76 cm 64 cm 84-135 cm
€259.00
Discover the product's functionality in the video: https://youtube.com
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Grey |
| Height: | 102 cm |
| Width: | 85 cm |
| Length: | 155 cm |
| Seat height: | 42 - 52 cm |
| Armrest height: | 60 cm |
| Weight: | 50 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |