Salt mill, aclylic, H15cm, D5.5cm
ID: 3560238950364
Discount 40 %
€5.97
€9.95
Product details
Product details
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Transparent |
| Height: | 15 cm |
| Width: | 5.5 cm |
| Length: | 5.5 cm |
| Weight: | 0.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский