Stand with 2 shelves Bakery, H23cm
ID: 4066076418879
Discount 50 %
€17.48
€34.95
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Ceramic |
| Color: | White |
| Height: | 23 cm |
| Width: | 25 cm |
| Length: | 25 cm |
| Weight: | 1.1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Cutlery set Inox Bamboo, for 6 persons (24 pcs.), silver color, H27.5x17x6.5cm
27.5 cm 17 cm 6.5 cm
€55.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский