Clock side table Karinna, D49cm H55cm
ID: 2000001157831
Movement Type: slides silently
Decorative gears: silently humming sound
Battery type: 3x AA (LR6) not included
€89.00
Product details
Movement Type: slides silently
Decorative gears: silently humming sound
Battery type: 3x AA (LR6) not included
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Height: | 55 cm |
| Width: | 49 cm |
| Length: | 49 cm |
| Weight: | 5.2 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Vincento with footstool, pink-beige, rotatable 360 degrees, H100x92x79cm, seat H 47cm
100 cm 78.5 cm 56 cm
€299.00
Recliner chair Helipe, dark green velvet, H103-76x64x84-135cm, seat H48cm
103-76 cm 64 cm 84-135 cm
€259.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский