Nest table set Aisma, 2 pcs, top glass, white marble look/gold legs, H50x45x45cm
ID: 5705994992120
€219.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | White |
| Height: | 50 cm |
| Width: | 45 cm |
| Length: | 45 cm |
| Weight: | 10 kg |
| Tabletop shape: | Square |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский