Side table set 2 NESTING, H80x32.5x32.5cm, H75x30x30cm
ID: 3664944612612
Large table: H80x32.5x32.5cm
Small table: H75x30x30cm
€69.00
Product details
Large table: H80x32.5x32.5cm
Small table: H75x30x30cm
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Height: | 80 cm |
| Width: | 32.5 cm |
| Length: | 32.5 cm |
| Weight: | 4.1 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский