Side table Leopard, transparent/gold color, 41.5x36.5cm H51.5cm
ID: 2000001207703
€79.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Polyresin |
| Color: | Transparent |
| Color: | Gold |
| Height: | 51.5 cm |
| Width: | 36.5 cm |
| Length: | 41.5 cm |
| Weight: | 5.7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский