Sofa Nesky, white, double, H72.5x192x99cm, seat height 42cm
ID: 3560231081331
€899.00
Product details
Product details
| Material: | Steel |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Wood |
| Material: | Plywood |
| Color: | White |
| Height: | 72.5 cm |
| Width: | 99 cm |
| Length: | 192 cm |
| Seat height: | 42 cm |
| Weight: | 52 kg |
| Weight capacity: | 250 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский