Table lamp Buddha head, H23x15.5cm, E14 40W
ID: 4007698189785
Discount 30 %
€27.30
€39.00
Product details
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | White |
| Height: | 23 cm |
| Width: | 15.5 cm |
| Weight: | 1.8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский