Table lamp Damme, ceramic, H71x35cm,E27 60W
ID: 2000000953670
€73.00
Product details
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Color: | Gold |
| Height: | 71 cm |
| Width: | 35 cm |
| Weight: | 6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский