Table Lamp Iron Multi, H67cm, D38cm, E27 25W(MAX)
ID: 8719533407584
Bulbs are not included.
€199.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Ceramic |
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Height: | 67 cm |
| Width: | 38 cm |
| Length: | 38 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский