Table lamp MONKY LADY LAMP, H40x20x16cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001208137
Bulbs are not included.
€59.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Height: | 40 cm |
| Width: | 16 cm |
| Length: | 20 cm |
| Weight: | 1.8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский